Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania na sprzedaż Żarnowiec - Oferty „sprzedam mieszkanie”

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem

Żarnowiec,śląskie

269 000 zł63 m² 4 269,84 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowych mieszkań w stanie deweloperskim w miejscowości Żarnowiec, 10 min. drogi od Wolbromia, 20 minut drogi od Miechowa! Nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem

Żarnowiec,śląskie

369 000 zł80 m² 4 612,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

730 000 zł71,70 m² 10 181,31 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1942

Mieszkanie dla osób ceniących wygodę - wszystko blisko, a jednocześnie spokój i zieleń po sąsiedzku. Pierwsze 4 zdjęcia wnętrza przedstawiają wizualizację. Kilka kroków do parku.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Mostowa

Garbary,Poznań(Żarnowiec + 22 km)

959 000 zł84,20 m² 11 389,55 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w samym centrum miasta ul.Mostowa 29. Lokal po odświeźeniu -okna pcv, wszystkie instalacje wymienione na przestrzeni 15 lat , ogrzewanie gazowe- piec 2 funkcyjny, szpachlowane.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Szkolna

Pamiątkowo(Żarnowiec + 25 km)

499 000 zł113,80 m² 4 384,89 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Duże mieszkanie Z ogromnym potencjałem | 6 pokoi | ogród | niezależne wejście Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 113,86 m , zlokalizowane w klimatycznej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Mikke

Strzeszyn,Poznań(Żarnowiec + 22 km)

1 155 000 zł77 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Rezerwacja Zapraszam serdecznie do zakupu mieszkania o pow. 77 m2, składającego się z 4 pokoi, położonego na III piętrze w budynku 4. piętrowym, z pełną własnością, miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

420 175 zł25,24 m² 16 647,19 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

0% podatku pcc oferta deweloperska Miejskie impresje Bliskość wielowiekowej historii Poznania, kameralny urok dzielnicy i kojący wpływ nadwarciańskich krajobrazów splatają się w harmonijną.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka z garażem, ul. Błażeja

Naramowice,Poznań(Żarnowiec + 22 km)

484 500 zł25,50 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Ekskluzywny, narożny apartament na ostatnim piętrze Z panoramicznym widokiem na żurawiniec I tarasem na dachu **lokalizacja** Cisza i zieleń w sercu miasta! Apartament znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł49 m² 5 693,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż przytulne, trzypokojowe mieszkanie w Krośnie przy ulicy Krakowskiej. Nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze czteropiętrowego bloku. Powierzchnia mieszkania wynosi 49,00 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 3-pokojowy, ul. Janickiego

Poznań(Żarnowiec + 22 km)

803 018 zł63,70 m² 12 606,25 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje z balkonem i osobnym wc Przestronne i funkcjonalne mieszkanie z dużą strefą dzienną, balkonem oraz dodatkowym wc idealne dla rodziny lub pod inwestycję. Dokładny rzut.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Władysławowo(Żarnowiec + 21 km)

986 825 zł56,39 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zarabiaj już W tym sezonie apartament wykończony I umeblowany lokalizacja: sprzedawane apartamenty są częścią luksusowego kompleksu apartamentowo - hotelowego zlokalizowanego nad otwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie, ul. Żeglarska

Stary Luboń,Luboń(Żarnowiec + 18 km)

298 448 zł32,44 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Polecamy! W sprzedaży nowe apartamenty w Luboniu 1-3 pokojowe o powierzchni od 32,44 m2 do 68,68 m2 z balkonami i ogródkami na parterze w cenie juz od 298 000zł. Apartamenty.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij