Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Nieruchomości Żarnowiec - Oferty wynajmu nieruchomości

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

23,05 zł/m²347,09 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro nieruchomości consilo Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o całkowitej powierzchni 347,09 m2 do własnej aranżacji znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Biuro, ul. Polska

Jeżyce,Poznań(Żarnowiec + 22 km)

60 zł/m²94,06 m² 5 644 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowy klasy premium Z przyjemnością prezentuję wyjątkową ofertę wynajmu lokalu biurowego klasy premium, zlokalizowanego w sercu Poznania. To niepowtarzalna okazja dla firm.

Szczegóły ogłoszenia

34 zł/m²150 m² 5 100 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Loftowy prestiż: wysoka Przestrzeń Kreatywna (150 m ) - wsk Poznań Szukasz miejsca z "duszą", które zainspiruje Twój zespół i zrobi wrażenie na klientach? Zapomnij o ciasnych.

Szczegóły ogłoszenia

2 980 zł83 m² 35,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie 83 m na wynajem 3 sypialnie, duży salon i osobna kuchnia, balkon oraz widok na zieleń z dwóch stron. Świetna lokalizacja na os. Śmiałego szybki dojazd do centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

14 zł/m²98,74 m² 1 382 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Sędziszowie przy ul. Dworcowej 32 Przedmiotem oferty jest lokal.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł30 m² 70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Eastate prezentuje Państwu 2-pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie przy ul. Strażackiej w Bolszewie. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze 3-piętrowego bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

15,50 zł/m²100 m² 1 550 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia hala magazynowa o powierzchni ok. 100 m z wysoką bramą wjazdową, zlokalizowana w Krośnie przy ul. Tysiąclecia 14. Podstawowe informacje: powierzchnia: ok. 100 m wysoka.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²226,65 m² 13 599 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Przedstawiamy Państwu nowoczesny, przestronny lokal biurowy o powierzchni 226,65 m , usytuowany na drugim piętrze prestiżowego budynku przy ulicy Piątkowskiej 133. To idealne miejsce dla firm.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²22 m² 1 430 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Poznań, górczyn krauthofera, dmowskiego Na wynajem powierzchnia biurowa w obiekcie zlokalizowanym na Górczynie. I piętro: 2 pokoje o powierzchni 22 m2 , 15 m2; od 01.03.2025r. 4 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

49 zł/m²28,30 m² 1 387 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal biurowy bezpośrednio od właściciela o powierzchni od 28,3 m , zlokalizowany w biurowcu przy ul. Nieszawskiej 1. Budynek ten stanowi część unikalnego kompleksu,.

Szczegóły ogłoszenia

250,67 zł/m²45 m² 11 280 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wprowadź się do gotowej do użytku, 10-15-osobowej serwisowanej powierzchni biurowej w lokalizacji Regus Okraglak *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Miechowska

Żarnowiec,śląskie

4 830 zł345 m² 14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do wynajęcia budynek użytkowo-handlowy o powierzchni użytkowej 345 m w miejscowości Żarnowiec przy ul. Miechowskiej. Budynek jednopoziomowy, po generalnym remoncie - elewacja, dach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrodzony Żarnowiec

Żarnowiec,pomorskie

4,01 zł/m²1 970 m² 7 900 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Najemca nie płaci prowizji, prowizję pośrednika płaci wynajmujący. Teren przemysłowy z 6 magazynami o łącznej powierzchni 2190 m2 wraz z zapleczem biurowo-socjalnym. Idealne na.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach