Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Nieruchomości Żarnowiec - Oferty sprzedaży nieruchomości

13 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

13 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

399 000 zł4 639 m² 86,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana z pozwoleniem na budowę położona w malowniczej miejscowości Żarnowiec, w sąsiedztwie Jeziora Żarnowieckiego. Powierzchnia działki wynosi 4640 m2, obok.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł134,50 m² 9 591,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 984 m²

Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż atrakcyjny dom jednorodzinny parterowy z garażem dwustanowiskowym w bryle budynku, usytuowany na dużej, ogrodzonej działce. Nieruchomość zadbana,.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

350 000 zł1 691 m² 206,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja Żarnowiec- to malownicza miejscowość nadmorska położona w gminie Krokowa nad Jeziorem Żarnowieckim. Oddalona ok. 8 km od Morza Bałtyckiego, gdzie znajduje się przepiękna, szeroka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

269 000 zł63 m² 4 269,84 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowych mieszkań w stanie deweloperskim w miejscowości Żarnowiec, 10 min. drogi od Wolbromia, 20 minut drogi od Miechowa! Nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

499 000 zł10 166 m² 49,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty : piękne zielone krajobrazy, 3 km do Dębek, 4 km do Lubkowa Dogodny dojazd, drogą wyłożoną płytami.

Szczegóły ogłoszenia

442 000 zł1 879 m² 235,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

L o K A L I Z A C J A: żarnowiec to wieś kaszubska, w województwie pomorskim, w powiecie puckim, w gminie Krokowa, w pobliżu Jeziora Żarnowieckiego. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł4 490 m² 10,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam piękną działkę rolną w miejscowości Żarnowiec (wisze) k. Jedlicza położona w województwie podkarpackim, w powiecie krośnieńskim, w gminie Jedlicze Odległość od.

Szczegóły ogłoszenia

126 000 zł5 137 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę położoną w miejscowości Żarnowiec , w gminie Jedlicze (woj. podkarpackie). - powierzchnia: 0,5137 ha Wymiary: ok.22 m (szerokość) x 220.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

369 000 zł80 m² 4 612,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł1 421 m² 63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Atrakcyjna działki budowlane W żarnowcu! Oferujemy Państwu trzy malowniczo położone działki zlokalizowane w spokojnej, zielonej okolicy w miejscowości Żarnowiec, w gminie Jedlicze.

Szczegóły ogłoszenia

406 120 zł10 153 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieskażone cywilizacją tereny, pozostawione W ramionach dzikiej natury. Działka położona w otulinie Nadmorskiego Parku Krajobrazowego i Nadmorskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu, której.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł3 000 m² 63,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka z warunkami zabudowy o powierzchni 3000m2, zlokalizowana w Żarnowcu, w gminie Krokowa. Funkcja terenu - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Sposób zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

249 999 zł1 027 m² 243,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Piękna działka w Żarnowcu - 1027 m pod Twój dom lub biznes! tylko U nas! Marzysz o miejscu, gdzie możesz odpocząć w lesie, nad jeziorem lub. na plaży? Ta działka to idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

1 149 000 zł100 m² 11 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:629 m²

Malowniczo położony pasywny dom, całoroczny, nad jez. Żarnowieckim - salon z aneksem kuchennym i wyjściem na taras - 2 sypialnie, łazienka, garderoba i spiżarka - nowoczesna, zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Żarnowiec +2 km

390 000 zł1 311 m² 297,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1311 m , położona w malowniczej miejscowości, zaledwie 150 metrów od brzegu Jeziora Żarnowieckiego. Ta wyjątkowa lokalizacja oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Żarnowiec +2 km

760 000 zł1 955 m² 388,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zakupu wyjątkowej działki nad Jeziorem Żarnowieckim, położonej w Lubkowie gm. Krokowa, przy ulicy Kalinowej, o powierzchni 1955m2. Doskonały gotowiec inwestycyjny! Na działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Żarnowiec +2 km

399 990 zł1 583 m² 252,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1583 m2, położona w Lubkowie blisko jeziora Żarnowieckiego w gminie Krokowa. Nieruchomość posiada mpzp z oznaczeniem mn -.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Żarnowiec +2 km

Rynek pierwotny

550 000 zł61,31 m² 8 970,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:110 m²

Kameralne osiedle 6 domów - ogród, taras, 2 miejsca postojowe. Zamieszkaj już w 2026 roku! Zamieszkaj tak, jak zawsze marzyłeś , i zyskaj wyjątkowy dodatek?, który przyniesie Ci relaks.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Żarnowiec +2 km

559 000 zł41,50 m² 13 469,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:861 m²

Zapraszam do miejsca, w którym naprawdę można złapać oddech. Dom położony w Lubkowie, tuż przy Jeziorze Żarnowieckim, to propozycja dla tych, którzy chcą uciec od zgiełku miasta ale bez.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Żarnowiec +2 km

3 200 000 zł216 m² 14 814,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Luksusowa nieruchomość w Odargowie, miejscowości położonej 4 km od Dębek. Atuty: - gwarancja spokoju i ciszy nawet w najgorętszym okresie turystycznym, - wokół zielone łąki.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Żarnowiec +3 km

499 000 zł45,60 m² 10 942,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 094 m²

Odargowo ul. Bukowa (odległość ok. 3 km do morza) Odargowo to urokliwa miejscowość położona w pobliżu Dębek, zaledwie ok.3 km od szerokiej piaszczystej plaży. Jest to idealne miejsce do zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Żarnowiec +3 km

207 650 zł4 153 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szukasz dużej działki w spokojnym, nadmorskim regionie, z szybkim dostępem do morza i pełną infrastrukturą w pobliżu? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż atrakcyjna działka.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Żarnowiec +5 km

524 550 zł4 035 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o pow. 0,4035ha zlokalizowana w Goszczynie przy ul. Miodowej, widoczna z ul. Żarnowieckiej, drogi wojewódzkiej 213 wiodącej z Krokowej do Żarnowca. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Żarnowiec +5 km

3 699 000 zł615 m² 6 014,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:19

 

Powierzchnia działki:1 206 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Dochodowa nieruchomość inwestycyjna 300 m od plaży - Dębki.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Żarnowiec +5 km

6 499 000 zł280 m² 23 210,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 154 m²

Atrakcyjnie położony dom wolnostojący w pierwszej linii brzegowej w Dębkach. Ta nieruchomość to propozycja dla osób szukających spokoju, prywatności i bliskości przyrody, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Żarnowiec +5 km

37 500 zł499 m² 75,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Oaza spokoju nad morzem - działka rekreacyjna około 500 m w Odargowie za jedyne 80 zł za m2 Marzysz o miejscu, gdzie możesz uciec od zgiełku miasta, złapać oddech i wypocząć.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Żarnowiec +5 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Żarnowiec

Żarnowiec,pomorskie

354 588 zł9 092 m² 39 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Nie szukaj dłużej! Na sprzedaż działka rolna(siedliskowa) o powierzchni 9.092m2 położona nieopodal Żarnowca. Idealne miejsce dla ludzi ceniących spokój i komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Żarnowiec

Żarnowiec,pomorskie

2 265 590 zł13 327 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż duża działka blisko morza (około 1.300 m odległości w linii prostej) MIEJSCOWOŚĆ DĘBKI, obręb Żarnowiec. Działka posiada powierzchnię 13.327 m2, o numerze geodezyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Żarnowiec

Żarnowiec,pomorskie

85 000 zł500 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż atrakcyjne działki blisko morza (około 1.300 m odległości w linii prostej) MIEJSCOWOŚĆ DĘBKI, obręb Żarnowiec. Działki posiadają powierzchnie około 500 m2. Działki zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Żarnowiec

Żarnowiec,podkarpackie

119 000 zł1 995 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna działka budowlana w Żarnowcu (gmina Jedlicze, woj. podkarpackie) Oferujemy Państwu działkę o dużym potencjale inwestycyjnym, położoną w malowniczej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona Żarnowiec

Żarnowiec,pomorskie

49 000 zł976 m² 50,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka rolna nr 464/1 o powierzchni 976m zlokalizowana blisko rzeki Piaśnicy w Żarnowcu. Lokalizacja: działka znajduje się w odległości 18min. jazdy samochodem od plaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Żarnowiec

Żarnowiec,pomorskie

1 350 000 zł13 327 m² 101,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka blisko morza ( 1.300 m) MIEJSCOWOŚĆ Żarnowiec Działka o powierzchni 13.327 m2. Działka zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego ( uchwała numer.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żarnowiec

Żarnowiec,podkarpackie

199 000 zł100 m² 1 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 343 m²

> krótki opis nieruchomości Oferujemy Państwu na sprzedaż drewniany dom zlokalizowany w miejscowości Żarnowiec (gmina Jedlicze, powiat krośnieński, województwo podkarpackie). Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Żarnowiec

Żarnowiec,podkarpackie

112 500 zł2 530 m² 44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość położoną w miejscowości Żarnowiec! Okolica zachwyca wspaniałymi widokami, którym towarzyszy mnóstwo zieleni. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Żarnowiec

Żarnowiec,pomorskie

22 388 600 zł28 340 m² 790 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

28.340 m2 (2,8340 HA) - (509 = 0,2254 HA + 511 = 2,6086 HA) wyjątkowo pięknie przez naturę wkomponowanej w nadmorski krajobraz działki gruntowej niezabudowanej w Żarnowcu i zarazem około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Żarnowiec

Żarnowiec,pomorskie

48 000 zł200 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Proszę tylko o telefony. Nie odpowiadam na smsy i wiadomości email. Działka nad morzem w miejscowości Dębki w odległości około 1600 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Żarnowiec

Żarnowiec,pomorskie

12 000 000 zł3 200 m² 3 750 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

(pl) Gotowy biznes z klientami nad morzem! Polish, english. Kompleksowa obsługa formalno - prawna. Zalety: działający biznes ze stałymi klientami nad morzem, 15 działających domków dla gości + 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Żarnowiec

Żarnowiec,pomorskie

115 000 zł513 m² 224,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedania działka o powierzchni 513m2 nad morzem. Działka w kwadracie. Odległość od morza 2,5km Na działce woda ze studni. Polecam - jedyna taka działka w okolicy Oferta wysłana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Żarnowiec

Żarnowiec,pomorskie

115 000 zł513 m² 224,17 zł/m²

 

 

 

Żarnowiec,pomorskie

890 000 zł10 671 m² 83,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka siedliskowa położona w malowniczej miejscowości Żarnowiec, w sąsiedztwie Jeziora Żarnowieckiego (w odległości 250m), gdzie odbywają się spływy kajakowe, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Żarnowiec

Żarnowiec,pomorskie

149 000 zł1 000 m² 149 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka - 150 m od jeziora - 5 km do morza! Istnieje możliwość podpisania umowy przedwstępnej warunkowej do uzyskania odpowiednich warunków zabudowy oraz wydzielenia działki. Działka -.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij